.: O nas... czyli doświadczenie i pasja

Świat Akwariów to dynamiczna firma z zespołem doświadczonych pracowników, która koncentruje się na zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta. Cały czas się rozwijamy, śledzimy najnowsze trendy,
nasze doświadczenie i niezawodność jest niezrównana w tej branży. 

Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie, działamy głównie na Podkarpaciu ale możemy tworzyć projekty również w całej Polsce.

Gwarantujemy 100% zaangażowania wynikającego z pasji i doświadczenia.

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem. Od dziecka interesował nas świat zwierząt. Różne egzotyczne gatunki jak ptaszniki, kruszczyce, modliszki, patyczaki, skorpiony oraz ptaki, gryzonie,  płazy i gadygościły w naszych domach już od dzieciństwa. 

Jednak naszą największą miłością i pasją jest akwarystyka. Nieprzerwanie od kilkunastu lat interesujemy się nią, uczymy się jej. Chłoniemy na bieżąco wiedzę na jej temat z różnych źródeł książek, czasopism i Internetu. Interesują nas nowe rozwiązania technologiczne dotyczące sprzętu, ciekawe metody aranżacji oraz hodowli coraz to nowszych podwodnych odmian zwierząt i roślin. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby tworzenia kompleksowej aranżacji pasującej do mieszkania, domu lub innego wnętrza po to, aby sprostać potrzebom, co raz to bardziej wymagającego klienta.

Każdy człowiek po trochę jest indywidualistą i ma swoje własne upodobania odnośnie typu i rodzaju zbiornika. Tworzenie od podstaw aranżacji w akwarium nie zawsze bywa łatwe, ale w tym jest właśnie największa przyjemność, żeby stworzyć coś oryginalnego oraz niepowtarzalnego, takie podwodne dzieło sztuki.

Większość ludzi wie, że rośliny na ziemi spełniają wiele ważnych funkcji, bez których człowiek nie miałby prawa bytu. W dzisiejszych czasach, ludzie spędzając większość czasu w zamkniętych pomieszczeniach, odczuwają brak kontaktu z przyrodą, co powoduje u nich nerwowość i smutek.

Akwarystyka pozawala nam zrozumieć pozytywny wpływ fauny i flory na funkcjonowanie człowieka. Obserwacja zwierząt i roślin wpływa na nas kojąco, wycisza nas, uspokaja, dając lepsze samopoczucie i sen. Coraz bardziej widać jak rośnie liczba entuzjastów akwarystyki roślinnej, która daje nam możliwość codziennego kontaktu z naturą.